OPRAVA.eu
  prehľadné stránky pre každý autoservis - opravu auta v Malackách

www.OPRAVA.eu > AUTOSERVIS > BRATISLAVSKÝ KRAJ > MalackyKarosarske, mechanicke, lakovnicke prace. Pneuservis. Oprava, udrzba, plnenie klimatizacii, odtahova sluzba.
A.B.Servis a Pneuservis je autoservis a pneuservis pre VŠETKY ZNAČKY VOZIDIEL. Poskytujeme záručné a pozáručné opravy Vášho automobilu. Oprava, udrzba, plnenie klimatizacii, odtahova sluzba.
Vykonávame kompletné opravy motorových vozidiel, pneuservis, servis klimatizácii.
Pneuservis osobných automobilov a motocyklov, nastavenie svetiel, vyrovnávanie liatinových diskov, výmeny a predaj olejov, predaj nemrznúcich zmesí, predaj a montáž brzdových náhradných dielov, kompletné automechanické práce.
Autoservis, pneuservis, emisné kontroly, lakovacie práce, mechanické opravy vozidiel, predaj automobilov.
Servis a oprava motorov, výmena olejov a náplni, servis ľahkej diagnostiky, montáž autorádií, autoalarmov, čistiace služby, predaj motocyklov a produktov rôznych značiek, bazár a požičovňa.
Ponuka a predaj ojazdených motorových vozidiel, poskytovanie servisu a opráv motorových vozidiel.
Údržba a oprava motorových vozidiel, autoklampiarstvo, odťahová služba na lane a tyči.
Autolakovnícke práce, autolakýrnicke práce, autoumývareň, čistiace práce, upratovacie práce, oprava, servis a údržba motorových vozidiel.
Dodávky a inštalácie kompresorovej techniky a hydraulických systémov sklápania, kontroly bŕzd a servisné práce pre ťahače rôznych značiek.
Pneuservis, uskladnenie pneumatík, geometria, kontrola kvapalín, rýchloservis, nastavenie svetiel, čistenie interiéru.
Servis vozidiel značky Avia, predaj náhradných dielov, brúsenie kužeľových hriadeľov pre motory.
Záručný a pozáručný servis vozidiel Renault, príprava vozidiel na STK, pneuservis, meranie a nastavenie geometrie, oprava a lepenie čelných skiel, zapožičanie a predaj navigačných systémov, kompletná diagnostika vozidiel Renault.
Mechanické, karosárske, lakovnícke práce pre automobily značiek VW, Škoda, Seat, Audi a iné, servisné prehliadky, výmeny olejov, geometria, testy motorov, odťahová služba.
Oprava a predaj náhradných dielov prevodoviek pre nákladné autá Liaz, Karosa, Avia.
Opravy havarovaných vozidiel, predaj náhradných dielov a výrobkov, príprava vozidiel na STK, oprava defektov, oprava prerazených plastov, vyvažovanie kolies, prezúvanie plastov, sezónne uskladneniíe pneumatík.
Kompletné služby zamerané na prevádzku a starostlivosť o osobné, úžitkové a nákladné motorové vozidlá s celkovou hmotnosťou do 3,5 tony.
Poskytovanie služieb pri opravách automobilov, servis a opravárenská činnosť. Export-import, dopravné a prepravné služby.
Opravy cestných motorových vozidiel, pracovných strojov.
Údržba a oprava dvojstopových motorových vozidiel.
Oprava osobných motorových vozidiel, predaj náhradných dielov a autodoplnkov.
Servis a oprava motorových osobných vozidiel.
Prevádzkovanie autoservisu, údržba a oprava dvojstopových motorových vozidiel.Malacky + Borinka + Gajary + Jablonové + Jakubov + Kostolište + Kuchyňa + Láb + Lozorno + Malé Leváre + Marianka + Pernek + Plavecké Podhradie + Plavecký Mikuláš + Plavecký Štvrtok + Rohožník + Sološnica + Studienka + Stupava + Suchohrad + Veľké Leváre + Vysoká pri Morave + Záhorská Ves + Závod + Zohor

Valid XHTML 1.0 StrictValid CSS!

© Krakovský Róbert - oprava & servis