Pračka Whirpool AWE 7729

Oprava práčky, umývačky, sporáka, rúry, pece značiek Whirlpool, Ignis, Ardo, Indesit, Eurotech, Ariston, Samsung, LG, Beko, Candy, Amica, Romo, Elektrolux, AEG, Zannusi, Bosch, Siemens...
lukacl96
Dátum registrácie: 28. Januára 2021, 19:26

Pračka Whirpool AWE 7729

Príspevok od používateľa lukacl96 »

Dobrý deň, po úspešnej oprave zdroja na module pračky Whirpool AWE7729 práčka vyzerala, že funguje. Po asi 5 min vyhlásila chybu, že je zatvorený prívod vody. Pračka stále akoby napúšťa vodu. Podľa mňa bude problém s hladinovým spínačom. Ohrev sa nikdy nespustil. Premeral som silové kontakty na HS a ani pri zopnutí ani v rozopnutom stave sa nespoja. Pomocné malé kontakty sa spájajú. Keď som ale vrátil HS naspäť, dostávam chybu F23 stále. Moja otázka je: majú sa silové kontakty spojiť pri dosiahnutí optimálnej hladiny alebo nie? Aká je tam logika a taktiež pri pomocných kontaktoch. Veľmi pekne ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
trust _servis
Site Admin
Dátum registrácie: 6. Augusta 2020, 21:52

Re: Pračka Whirpool AWE 7729

Príspevok od používateľa trust _servis »

Skontroloval by som správne pripojenie káblov k programátoru, ak bol vybratý, väčšinou sa pomýli správna zdierka, jeden konektor sa dá zapojiť aj inde, ako správne patrí. Skontrolujte pošet výstupkov na konektore aj programátore.
Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 1 neregistrovaný