Posim o radu.

Oprava práčky, umývačky, sporáka, rúry, pece značiek Whirlpool, Ignis, Ardo, Indesit, Eurotech, Ariston, Samsung, LG, Beko, Candy, Amica, Romo, Elektrolux, AEG, Zannusi, Bosch, Siemens...
Michal
Dátum registrácie: 3. Februára 2021, 23:41

Posim o radu.

Príspevok od používateľa Michal »

Dobry den prajem. Mam problem s prackou zanussi lindo100. V pracke bol spadnuty kusok drotiku ktory prepadol cez bubon do obalu bubna a pri chode pracky ho bolo obcas pocut. Tak som sa pokusil pracku odpojit a nasledne sme ju otocili dvierkami dolu ktore boli otvorene a tocil som bubnom ci to nevypadne. Co sa nestalo. Nakoniec som pracku otvoril a vybral predmet cez vyhriavacie teleso. Po zlozeny a pripojeny pracka spusti program a len vrci ako by cerpadlo bez vody. A viac nejde az nu musim vypnut.Mohol som nieco pokazit pri tom pretoceny pracky. Pracka ma 9mesiacov. dakujem za odpoved.
Používateľov profilový obrázok
mirosne
Dátum registrácie: 11. Augusta 2020, 12:52

Re: Posim o radu.

Príspevok od používateľa mirosne »

Treba skontrolovať všetky konektory a káblové zväzky,či sa niečo neodpojilo.
Michal

Dakujem.
Michal

Dobry den prajem. Este ma napadlo. Ked som to mal rozobrate tak som cistil aj cerpadlo mame psika. A nie som si isty ci som dobre pripojil konektory N a L ak som ich prehodil moze byt aj tam problem ? Vodice su cervenej farby a aj konektory rovnaké. Ci som nieco neodpalil.
mirosne

Čerpadlu nevadí,kde má L a N.Vždy sa bude točiť jedným smerom,zámenou polarity sa nič neudeje.
Michal

Dakujem za radu. A podelim sa v com bol problem. Pri pretoceni pracky natiekla voda z cerpadla do tlakoveho snimaca. A ten vlastne stale vykazoval chybu ze je nevypustena voda. A cerpadlo stale vypustalo vodu ktora uz v pracke ani nebola. Odpojil som hadicku zo snimaca prefukol a snimac utrel do sucha. A zavada odstranena. Velmi pekne este raz dakujem za informacie.
mirosne

My tiež ďakujeme za informáciu.Vidím,že si šikovný chlapík a gratulujem k "oprave". ;)
Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný