nabíjačka ferm cda

Oprava práčky, umývačky, sporáka, rúry, pece značiek Whirlpool, Ignis, Ardo, Indesit, Eurotech, Ariston, Samsung, LG, Beko, Candy, Amica, Romo, Elektrolux, AEG, Zannusi, Bosch, Siemens...
stefank
Dátum registrácie: 8. Februára 2021, 12:36

nabíjačka ferm cda

Príspevok od používateľa stefank »

Zdravicko§
Vie mi niekto povedat, kde by som ziskal manual na nabijacku ferm cda1080s, alebo ma niekto skusenost s poruchou danej nabijacky?(Nenabija, nesvietia kontrolky, napätia na vstupe su ...). Dakujem
Používateľov profilový obrázok
mirosne
Dátum registrácie: 11. Augusta 2020, 12:52

Re: nabíjačka ferm cda

Príspevok od používateľa mirosne »

Toto síce nemá nič spoločné s práčkami,no skúsim poradiť.V prvom rade,je ten popis závady úbohý.Napríklad "napätia na vstupe sú".......
Kde na vstupe?Na primári?Batéria je v poriadku,aké je na nej napätie?Táto nabíjačka si totiž sleduje napätia na baterke a keď je napätie pod hranicou,nabíjačka ani nepípne.Je to tá na obrázku?Návod je na nete vo formáte PDF,neviem to sem dať.

[url]http://doc.ferm.com › item
[/url]
Prílohy
FERM.jpg
FERM.jpg (192.72 KiB) 1972 zobrazení
stefank

Zdravicko!
Dakujem za odpoved aj za "zvozenie". Ano, je to ta nabijacka, co ste poslal v prilohe. Na nabijecke nesvietia ani neblikaju ani zelena, ani cervena ledka. Minimalne by pri pripojeni na siet mala svietit zelena ledka. Kontrolka na baterke ukazuje iba jednu palicku, takze by sa mala dat nabijat. Napätie som meral na 220 V-vstupe, dalej cez condiky, odpory az na diody, resp. za diody. Potial nap mam. Dalej sa to rozvetvuje a uz neviem, kde sa napichnut. Velmi by mi pomohla chema. Ak je mozne, poslite mi adresu sem, na Furom, alebo "opisnym" sposobom, na moj mail, ktory Vam tiez posielam "opisnym" sposobom: kyslystefan zavinac gmail bodka com. Takto sa to da poslat. Dakujem za radu a vopred dakujem aj za schemu.
Používateľov profilový obrázok
mirosne
Dátum registrácie: 11. Augusta 2020, 12:52

Príspevok od používateľa mirosne »

Schéma určite nie je.Tú si výrobca chráni ako oko v hlave.Treba sem dať fotku plošných spojov z obidvoch strán,nech vidím,čo tam vlastne je.
stefank

Zdravicko!
Prikladam foto plosakov.Dakujem
No nejde to-subor je velmi velky. Dakujem za ochotu. Bieco vymyslim
Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní