Nova umyvacka Whirlpool ADG8292 -nenapusta vodu- vyriesene!

Oprava práčky, umývačky, sporáka, rúry, pece značiek Whirlpool, Ignis, Ardo, Indesit, Eurotech, Ariston, Samsung, LG, Beko, Candy, Amica, Romo, Elektrolux, AEG, Zannusi, Bosch, Siemens...
moog

Nova umyvacka Whirlpool ADG8292 -nenapusta vodu- vyriesene!

Príspevok od používateľa moog »

ZDravim, zapojil som novu umyvacku, na privode vodu mam - tlak cca 1.2 baru. Ale po zapnuti sa asi po 30 sekundach hluku (asi cerpadlo alebo neviem co) iba rozblika kontrolka START a to tak ze blika 6x. To by malo znamenat chyba 6 - uzatvoreny privod vody. Kohut mam samozrejme otvoreny. Hadica nevyzera byt zalomena. Je mozne ze je slaby tlak vody? V manuali pisu ze pri nedostatocnom tlaku vody je signalizovana chyba c 7. V manuali tiez pisu ze tlak vody ma byt 0.3-10bar.

Vie mi niekto poradit? Jedna sa o novu umyvacku - pokus o prve spustenie.

==============================
Update:
Problem bol v napustacej hadici, naozaj potrebuje vyssi tlak na to aby sa preklopil napustaci ventil. Neviem presne ako to funguje (je to skor akysi redukcny ventil na zaciatku hadice) ale vybral som z ventilu jeden plastovy valcek a umyvacka zacal napustat vodu a umyva bez problemov.

:yes
Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných