ARDO CO 2210 SHT

Oprava chladničky a mrazničky značiek Whirlpool, Ignis, Ardo, Indesit, Eurotech, Ariston, Samsung, LG, Beko, Candy, Amica, Elektrolux, AEG, Zannusi, Bosch, Fagor, Siemens...
landys

ARDO CO 2210 SHT

Príspevok od používateľa landys »

Dobrý den,

po letech lednička začala zlobit - rozblikají se barevné LEDky na panelu a kompresor začne pulzovat. Manželka tvrdí, že někdy pomůže lednici šikovně nakopnout, ale žádný studeňák jsem na ní nenašel. Pulzování napětí jde ve svorkovnici u kompresoru, objevil jsem pulzování i na elektronickém modulu. Modul jsem celý prohlédl a nenašel žádnou zjevnou závadu.
Jedná se o modul 546067301, který už se prakticky nikde nedá sehnat a jestli jsem to správně pochopil, dá se použít i 546067300.
Než ten modul koupím, rád bych měl jistotu, že je problém někde v něm.
Můžu tedy poprosit o radu?

Díky, Petr
landys

Re: ARDO CO 2210 SHT

Podotýkám, že pulzuje úplně vše, včetně vnitřního osvětlení ledničky. Jediné co mě ještě napadá, je ten velký kondenzátor u kompresoru.
Nedá se nic dělat, už jsem samozřejmě pořídil lednici novou, ale tuto je mi líto vyhodit, takže objednávám ten novější modul. Snad to bude tím...
landys

Re: ARDO CO 2210 SHT

Modul s elektronikou jsem včera objednal, dnes přišel, hned jsem ho vyměnil a lednice zase šlape jak má.
Takže téma můžeme uzamknout ;-)
Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný