Potrebujem poradit Sony Wega

Oprava televízora, servis TV, oprava elektroniky, značky OVP, OTF, Orava, Philips, Samsung, LG, Panasonic.
02bella0000

Potrebujem poradit Sony Wega

Príspevok od používateľa 02bella0000 »

Mam tv Sony Wega vyr.7.12.04.Pri zapnuti nereagoval a zacal pri vypinaci blikat na cerveno 5 krat.Zavolala som servis.Vymenil mi dosticku za 80 eur.,zadal suradnice na instalaciu geometrie.Neda sa to nastavit.Znova som ho zavolala vymenil dosticku za dalsiu a dnes mi uz nejde polovica tv.Je to cierne.Zase som mu volala,povedal ze musi objednat novu,ktora stoji 120eur.Vie mi niekto poradit co mam urobit?1
felis

Re: Potrebujem poradit Sony Wega

Príspevok od používateľa felis »

V prvom rade zohnat poriadneho servisaka. Treba si uvedomit, ze tak, ako si domov nezavolate automechanika, ani lekara alebo pravnika, tak na opravu TV (hlavne modernejsich typov) je potrebne aj urcite vybavenie. Cize odporucal by som, nech da TV do povodneho stavu, vrati naspat peniaze a TV zverit renomovanemu servisu. K poruche: "Five blinks - AKB circuit (automatic kine bias), the timer/standby indicator blinks for about 30 seconds then goes to the self-diagnosis function. Something is wrong with the video. Check video out, and other components on the Cboard, also check the A board. In addition, unit could be in IK blanking, try turning up screen slightly"
Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný