Samovolne vypinanie TV SONY Trinirton KV-29FX65K

Oprava televízora, servis TV, oprava elektroniky, značky OVP, OTF, Orava, Philips, Samsung, LG, Panasonic.
dURo

Samovolne vypinanie TV SONY Trinirton KV-29FX65K

Príspevok od používateľa dURo »

Ahojte,
chcel by som Vas poprosit o radu ohladom samovolneho vypinania TV SONY Trinirton KV-29FX65K. TV sa sam od seba v roznych casovych intervaloch vypina. Niekedy vydrzi po zapnuti pol minuty, inokedy 2 minuty a zriedka sa stava, ze aj 30-60min. TV je mozne hned po samovolnom vypnuti opat zapnut a cakat ako dlho vydrzi tento krat, ale vacsinou je to do 1min.

Vedeli by ste mi poradit ci a hlavne kde by bolo mozne danu vadu odstranit, resp. pokial nie ci je mozne dany TV niekde predat na nahradne suciastky, alebo niekomu kto by si to vedel opravit, lebo je ho naozaj skoda - vsetko funguje, obraz je pekny (jedna sa o 100Hz TV), len sa sem tam sam vypne :-).

Volal som do jedneho autorizovaneho servisu a hned po popise chyby mi do telefonu povedali, ze to je bezna vada pri tychto TV a ze sa s tym neda nic robit.

Vopred dakujem
dURo
felis

Re: Samovolne vypinanie TV SONY Trinirton KV-29FX65K

Príspevok od používateľa felis »

V autorizovanom servise mali pravdu, ale len s polovice. Je to bezna vada pri tychto TV ale opravit sa da a oprava sa urcite oplati. Odporucil by som TV uz nezapinat (moze odist nieco dalsie, drahsie) a navstivit servis. Cena cca 35 - 40 e.
Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný