servis TV Sony

Oprava televízora, servis TV, oprava elektroniky, značky OVP, OTF, Orava, Philips, Samsung, LG, Panasonic.
radicova

servis TV Sony

Príspevok od používateľa radicova »

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu. Máme TV Sony a keď ho zapneme ovládačom červená kontrolka na TV sa rosvieti ale nezapne telku. Takto to skúšame asi päť krát za sebou a až na šiesty krát sa telka zapne. Mám pocit, že to bude asi len niaky kontakt, ktorý zapína telku. Chcela by som poradiť kolko by stála oprava, nakolko telka ná asi 8rokov, takže záruka už na ňu nieje.
felis

Re: servis TV Sony

Príspevok od používateľa felis »

Dobry den. Nieje to kontakt ktory zapina telku, ten je dobry, pretoze svetielko svieti - laicky povedane. Kazdopadne ak ho budete takto trapit dalej, nezapne sa na 5 krat ale na desiaty, dvadsiaty az odide uplne a oprava sa predrazi. Neda sa presne urcit presna cena opravy ale odhadom podla popisu zavady cca 30 az 45 e. Investicia do 8 rocneho Sony sa urcite oplati, ten este prezije vsetky terajsie "placky". Hlavne ho ale nedajte rozvrtat nejakemu podomovemu opravarovi, tieto TV vyzaduju aj urcite znalosti a vybavenie. Vela zdaru.
washer

Re: servis TV Sony

Príspevok od používateľa washer »

Je velmi dolezite,ak niekto ziada o radu na nejake problemove zariadenie,aby napisal presny model danej veci.Ako napriklad tu.Sony TV je nespocetne vela druhov.
Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný